Movies
Ratings
637
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 2.5
The BurialRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 5.0
Woman on the BeachRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5