Movies
Ratings
103
Café SocietyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.5