Movies
Ratings
51
SerendipityRated ★ 1.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 1.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.0
The PartyRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0