Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0