Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0