Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The RebelRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5