Movies
Ratings
120
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Re-encounterRated ★ 3.0
Perfect ProposalRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0