Titles you rated
Love All PlayRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
JinxRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Should We Kiss FirstRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0