Movies
Ratings
2149
RoboCop 2Rated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
A CoachmanRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
MulberryRated ★ 3.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
The Surrogate WombRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0