Movies
Ratings
328
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5