Series
Ratings
116- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
MashleRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0