Series
Ratings
43
Winter SonataRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0