Movies
Ratings
192
DamageRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Manon of the SpringRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0