Titles you rated
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 1.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 2.5