Movies
Ratings
48
SilmidoRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0