Movies
Ratings
615
Robo-GRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
An EducationRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0