Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Liberal ArtsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Where the Truth LiesRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 4.0
BrightRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5