Titles you rated
The MediumRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
PandorumRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5