Titles you rated
Be with YouRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 4.5