Movies
Ratings
329
Swing KidsRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of DimensionsRated ★ 4.0