Movies
Ratings
36
Secret ReunionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0