Titles you rated
Big ThingRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
Summer SnowRated ★ 3.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5- おせんRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- General HospitalRated ★ 3.5
Bad FamilyRated ★ 3.5