Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0