Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 0.5
EpicRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5