Titles you rated
SignRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0