Titles you rated
BloodhoundsRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
InsiderRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0