Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0