Titles you rated
Big ManRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0