Titles you rated
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 4.0