Movies
Ratings
272
ElementalRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Fox FamilyRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
I am a CatRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0