Titles you rated
Iron ManRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.5- Sunrise/SunsetRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Big NothingRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Defending Your LifeRated ★ 4.5
Change of AddressRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 4.0
The SweeneyRated ★ 3.5