Movies
Ratings
121
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
ChefRated ★ 1.5