Titles you rated
Under the SkinRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
Love HappensRated ★ 2.5