Titles you rated
The DreamersRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
AliensRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0