Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 0.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5