Movies
Ratings
444
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
FilthRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5