Series
Ratings
75
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0