Movies
Ratings
195
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Sweetest ThingRated ★ 0.5
ClickRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Student ARated ★ 2.0
American HustleRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5