Titles you rated
BluebeardRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
JobsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0