Series
Ratings
119
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 4.5
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0- Jin JinRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 1.5- Sad Love StoryRated ★ 5.0
- KkangsooniRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5