Series
Ratings
40
Dr. STORKSRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5