Movies
Ratings
27
Me Before YouRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0