Movies
Ratings
261
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5