Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0