Titles you rated
Agatha All AlongRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
TimelessRated ★ 4.0
TimelessRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5