Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
Soup and IdeologyRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0- Coffee And CigarettesRated ★ 4.0
- Time to Be StrongRated ★ 3.0
Anywhere AnytimeRated ★ 3.5
AbelRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5