Series
Ratings
304- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 0.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
JinRated ★ 3.0
Long Story ShortRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 2.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0