Movies
Ratings
35
The PriestsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5