Movies
Ratings
276
The EqualizerRated ★ 3.5
The HunterRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 5.0
KingmakerRated ★ 2.5
SpawnRated ★ 1.0
The RoadRated ★ 3.0
The PresidentRated ★ 3.5
Assault on Wall StreetRated ★ 3.5
AmericonsRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
What IfRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5