Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5